9 Eylül 2012 Pazar

TVD Oyuncularının Ekşi Sözlük Yorumları

Nina Dobrev

  Sırf güzelliğiyle bir yerlere gelen, yeteneksiz, burnu kaf dağında yurdum oyuncularına inat, genç yaşında hem "yetenekli hemde mütevazı" olmayı başaran bir oyuncudur. Ayrıca pek bir güzeldir kendisi. Ceylan gözler, hokka burun, minik dolgun dudaklarıyla hoş bir suratı ve uzun bacakları, ince silüetiyle seksi bir vücudu vardır. 
   Oyunculuğuna gelecek olursak sırf manken diye uzun boylu, meymenetsiz suratlı, konuşmayı bilmeyen, rol yapmayı hiç beceremeyen yurdum oyuncularından kat be kat üstündür. Dizide aynı anda hem Elena gibi masum, saf ve iyi bir liseli kızı canlandırıp hemde Katherine gibi gerçekten kötü, seksi, feminen ve tehlikeli kadını canlandırabilmektedir. Ian Somerhalder

   Öyle böyle değil, hayatımda gördüğüm en yakışıklı insan evladı, adonis dedikleri bu olsa gerek. Bir de Damon Salvatore gibi üstüne cuk oturan karizma ötesi bir vampir rolüyle ekranlarımıza misafir olmaz mı, kalbimden vurdu beni, gece gündüz açıp açıp kendisini, hele o gömleği açık dans ediş sahnesini izliyorum. Sen nasıl bir şeysin ya... The vampire diaries (ki hiç beklemediğim derecede iyi bir dizi çıktı açıkçası, her şey çok hızlı ilerliyor, gereksiz uzatmalar yok) dandik bile olsa sırf bu amcanın gömleksiz, tişörtsüz, düşük belli 'aşağı ha kaydı ha kayacak' pantolonlarla etrafta dolaşması için bile izlenirdi, cidden...


Paul Wesley

  Bir lokumdur kendisi. Dik saç, köşeli çene, kısık derin gözlerin birleştiği varlıktır kendisi. Burun kaş ve çene kombinasyonunun ilginç olmasıyla çekiciliğini arttıran yakışıklı oyuncu. Sırf onun hatırına The Vampire Diaries seyrediyoruz. Başka rolde görsem beğenmeyebilirim lakin dizideki imajı çok şahane, çok ayrı. hani Biraz da okulun piç ve yakışıklı çocuklarını hatırlatıyor. 


 Joseph Morgan

  13 milyon facebook fanı için hazırlanan bir videoda "Don't miss it!" deyişiyle bile insanı kendisine hayran bırakabilecek adamdır. Kıvanç Tatlıtuğ'un yurt dışı şubesidir. Kendisi, dizideki rol arkadaşı Ian Somerhalder ile yakışıklılıkta yarışır cinsten biridir. The Vampire Diaries'in Klaus'udur. Dizide kötü adamı canlandırıyor olsa da, kendisine yakışmaktadır. Zaten kötü tarafın, tehlikeli kişilerin nedense her daim çekici bir tarafı olmuştur. Kendisi bir de bu artıya sahiptir. Dizide daha çok Joseph ve Ian sahnesi istenmektedir; hatta diğerlerini diziden atmalı, dizi sadece bu iki adam üzerine devam etmelidir.


Candice Accola

   Bir insan ne kadar tatlı olabilir sorusunun cevabı dünyalar güzeli bir hatun. bir ''i'm sorry, i'm so so so sorry'' deyişi varki orada eriyip bitersiniz. Bu kızı kişisel olarak tanıyor olsaydım bana karşı istediği kabahati işleyebilirdi çünkü o şekilde özür diledikten sonra affedilmemesi imkansız. The vampire diaries dizisini izleme sebeplerimden biridir kendisi.

Claire Holt

11 haziran 1988 avustralya doğumlu aktris. hali hazırda the vampire diaries dizisinde oynamakta. aynı zamanda kendisi avustralyalı kızlarımızda default olarak gelen güzellik, şirinlik ve kedi gibilik vasıflarını bünyesinde barındıran çok tatlı bir varlık. Bu kıza bir şey yaparlarsa yakarım o diziyi. Michael Trevino

   Dizinin yapımcıları için görüntü bakımından; 'cosmopolitan top 20 hottest guy of 2010' listesine kafadan giren Ian Somerhalder, dizideki adi ile Damon Salvatore ile kapışabilecek düzeydedir. Ayrıca ikinci sezon itibariyla dizinin 'presentable vegetable'i Caroline Forbes ile seviyeli bir beraberlik yasamak üzeredir kendisi. Vücudu insanda "wuhuu" etkisi yaratan gerçek hayatta da dizideki Caroline ile çıkmasını istediğim, gülünce sırıtışını yemek istediğim adam.
Kat Graham

  Tam adı Katerina Alexandra Graham olan, the vampire diaries adlı dizide bonnie bennett isimli karakterle tanıdığımız yarı liberyalı, yarı rus aktris. 1.57'lik boyu ile rus kızlarının boy ortalamasını normal bir değere çekmeyi başarıyor. Oyuncu, şarkıcı, model, dansçı her şeyi yapabilen melez güzel bir kız. Sassy isimli bombastik bir şarkısı var. Boyu kısa olmasına rağmen gayet seksi. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder